Zielone ściany z mchu

Chcesz, aby pomieszczenia w Twojej firmie emanowały naturalnym pięknem i harmonią? Chętnie pomożemy Ci osiągnąć taki efekt. Ciekawym rozwiązaniem z naszej oferty jest mech na ścianę. Zielone panele to ekologiczny trend, który już podbił serca wielu osób. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na swój estetyczny wygląd i łatwość w utrzymaniu. Idealnie sprawdzają się w biurach jak i hotelach czy restauracjach.

 

Mech na ścianę

 

Zalety ścian z mchu

Sposobem na wyróżnienie się wśród konkurencji są właśnie zielone panele tworzące ściany z mchu. Co więcej, taki wystrój wnętrz wpływa też pozytywnie na wizerunek firmy. Przedsiębiorstwo może być postrzegane jako proekologiczne i zaangażowane w dbanie o środowisko.

W wielu firmach tempo pracy jest bardzo wysokie. Decydując się na instalacje naturalnych, zielonych dekoracji na ścianie, zwiększysz komfort przebywających w pomieszczeniach osób – czy to pracowników, klientów i gości. Pomożesz im zredukować stres, bo nie od dziś wiadomo, że obcowanie z przyrodą działa relaksująco i uspokajająco.

Projektując wystrój, wykorzystaj swoją kreatywność. Proponujemy szeroki wybór paneli na ścianę o różnych wielkościach i kształtach, z których stworzymy zarówno abstrakcyjne wzory, jak i logo Twojej firmy. Zapomnij o nieciekawej aranżacji. Z naszą pomocą możesz stworzyć wyjątkową przestrzeń.

Jak dbać o panele z mchu?

Nasza firma zajmuje się nie tylko aranżacją wnętrz, ale również pielęgnacją roślin w biurach i domach prywatnych. Gdy zamontujesz zielone panele z mchu, będziesz jednak w stanie samodzielnie o nie zadbać. Nie wymagają bowiem nawożenia czy podlewania.

Można je montować także w pomieszczeniach bez dostępu naturalnego światła. Jedynym, o czym powinieneś pamiętać, to odpowiednia wilgotność powietrza i regularne oczyszczanie paneli z kurzu oraz innych zabrudzeń. Zainteresował Cię ten temat? Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci zaprojektować wymarzoną przestrzeń.